پادکست حافظ‌پجوهی

حافظ‌پجوهی، نزدیک‌ترین هم‌نشینی و هم‌سخنی با حافظ

 

پادکست حافظ‌پجوهی قرار است در بازه‌های زمانی منظم ارائه گردد. برای هر کدام از پادکست‌ها احتمالاً یک یا دو پیوست عرضه خواهد شد. شعاری در این پروژه، یعنی پروژه حافظ‌پجوهی، تحت عنوان “نزدیک‌ترین هم‌نشینی و هم‌سخنی با حافظ” در نظر گرفته شده است. این «نزدیک‌ترین هم‌نشینی و هم‌سخنی با حافظ»، باعث خواهد شد که شما در هر دوره‌ای از زندگی خود، بتوانید به شکل مستقل، دوباره و چندباره به دیوان اشعار حافظ رجوع کنید و او را به شکل بهتری بشناسید. یا دوباره و حتی چندباره به مقالات یا پادکست‌های این پروژه بازگشت مجدد داشته باشید و هر بار مطالب تازه‌تری از حافظ بیاموزید. به این دلیل که با نظرات، عقاید، اندیشه‌ها و جهان‌بینی حافظ آشنا خواهید شد و فقط می‌ماندکه در هر مقطعی که درک تازه‌ای از زندگی بدست آورید یا تجربیات بدیعی را از سر گذراندید، شادی بیشتری بدست آورید یا درگیر مساله‌ای نه چندان مطبوع شُدید، الگویی تکراری را در عملکرد گذشته یا حال خود یافتید یا توانستید نگاه تازه‌ای به زندگی بیاندازید و #سبک_زندگی جدید یا بهتری اختیار کنید، بتوانید سطح بالاتری از معنی را در شخصیت و زندگی حافظ بیابید و در زندگی خود استفاده کنید و به “هم‌نشینی و هم‌سخنی با حافظ” بپردازید. (البته اگر به این کار علاقمند باشید، در این کار سودی ببینید و برای انجام آن، فرصت لازم را نیز در اختیار داشته باشید).

شما می‌توانید PlayList پادکست‌های حافظ‌پجوهی را از طریق یوتیوب دنبال کنید و کانال ما را subscribe فرمایید.

پادکست حافظ‌پجوهی نزدیک‌ترین و بهترین روایت از شخص حافظ به شهادت دیوان خواجه شیراز است. تا به حال در هیچ کجا چنین روایاتی از شخصیت حافظ، زندگی، جهانبینی او ارائه نشده است. درصورتیکه به حافظ علاقمند هستید یا در رشته‌های فنی-مهندسی، پزشکی تحصیل کرده‌اید یا نگاه فنی-تحلیلی به مسائل دارید یا حتی به ادبیات و شعر علاقه دارید، حداقل چند قسمت از پادکست‌های حافظ پجوهی را برای شروع گوش کنید. حتماً «مشترک»! خواهید شد.

در صورتی که قصد حمایت از پروژه حافظ‌پجوهی یا همراهی با صاحب اثر را دارید می‌توانید به بخش حمایت مالی تشریف فرما شوید.

پادکست حافظ‌پجوهی

پادکست تصویری حافظ‌پجوهی (بر روی یوتیوب)

نسخه کامل و تصویری پادکست حافظ‌پجوهی بر روی یوتوب

ناملیک

پادکست حافظ‌پجوهی بر روی ناملیک

حافظ‌پجوهی-شنوتو

شنوتو

پادکست حافظ‌پجوهی بر روی شنوتو

حافظ‌پجوهی - اپل پادکست

اپل پادکست

پادکست حافظ‌پجوهی بر روی Apple Podcast

تهران پادکست

پادکست حافظ‌پجوهی بر روی تهران پادکست

Anchor

پادکست حافظ‌پجوهی بر روی Anchor

پادکست حافظ‌پجوهی

وب‌سایت حافظ پجوهی

وب سایت حافظ‌پجوهی

معنی و مفهوم شراب، نور چشم و شراب در شعر حافظ (آسمان شیراز)
پادکست
Zomorodi655

معنی و مفهوم شراب، روشنی می و نور چشم در شعر حافظ (آسمان شیراز) – پادکست حافظ‌پجوهی

https://www.youtube.com/watch?v=Uyh7nJm5wuY&list=PLS6fu0xbvJepdxARON8jz3j9O4lusfp_v&index=3&t=0s قسمت یکم (برنامه دوم)؛  معنی و مفهوم شراب و روشنی می، در شعر حافظ (آسمان شیراز) سلام، من امیرحسین هستم. موضوع این برنامه از

ادامه مطلب »