پروژه حافظ‌پجوهی

حافظ‌پجوهی، نزدیک‌ترین هم‌نشینی و هم‌سخنی با حافظ

حمایت مالی از ایران

حمایت مالی از خارج از ایران

 

با چنین حیرتم از دست بشد صرفه‌ی کار
در غم افزوده‌ام آنچ از دل و جان کاسته‌ام

در طول عمر با عزت و با برکت خود 🙂 کم به انجام کارهایی که از نظر مالی زیانده یا زیان آور باشند اما از بُعد غیرمالی یا غیرمادی مفید باشند، نپرداخته‌ام. به قول یکی از همکاران! “زمان یا فرصت اشتباه کردن! داشته‌ام”. در آغاز این پروژه، تامین هزینه‌های مالی «حافظ‌پجوهی» از خرید هاست، دامنه، میکروفن و… را از جانب خودم تهیه ‌کردم. اما در این قبیل پروژه‌ها کمک مالی رایجی وجود دارد که یکی از منابع تامین کننده هزینه‌های طرح یا پروژه‌های مربوطه است. و حمایت کنندگان مالی برای ادامه راه پروژه یا تشویق مولف، آن طرح را پشتیبانی می‌کنند. این اقدام می‌تواند بخشی از انگیزه برای ادامه و پیشرفت کار باشد. ضمن اینکه در هر پروژه‌ای (در برخی از پروژه‌ها) هرچقدر منابع بیشتری در اختیار باشد، پروژه نیز می‌تواند ابعاد بزرگتری به خود بگیرد. حداقل یا حداکثر سطح از حمایت مالی شما، می‌تواند در بخشی از تامین منابع مورد نیاز کمک کند و تا حدی به پیشبرد این پروژه یاری رساند.

شما می‌توانید در قالب یک عادت رفتاری، برای هر قسمت یا هر چند قسمت (هفته، ماه یا…) مبلغ مشخصی (مبلغ کم یا زیادی!) پرداخت کنید، چیزی کمی شبیه به سیاق «یک قهوه مهمانش کن»! که بر بستر یک درگاه اینترنتی در این سایت یا سایت‌های مشابه دیگر، حمایت مالی یا حق عضویتی را در قالب حمایت از صاحب اثر پرداخت می‌کنند (تاکید می‌شود که شنیدن پادکست و خواندن مطالب سایت رایگان است). همچنین شما می‌توانید اعلام حمایت خود را از طریق ارسال ایمیل به نشانی “Hafezpajouhi بر روی Gmail” اعلام بفرمایید. اگر قصد کمک یا شرایط حمایت مالی را ندارید، در صورتیکه «حافظ‌پجوهی» به هر نحوی تاثیر مثبتی برای شما داشته است می‌توانید این موضوع را به شکل کوتاه یا بلند از طریق نشانی ایمیل ذکر شده در بالا، برای من بنویسید تا به شکل دیگری باعث دلگرمی باشد. ضمن آنکه شما می‌توانید مطالب سایت را در شبکه‌های (حقیقی و مجازی) اجتماعی معرفی کنید و حافظ‌پجوهی را به دیگران پیشنهاد دهید.

اگر هم قصد تبلیغ در حافظ‌پجوهی را دارید، می‌توانید به صفحه تبلیغ و پشتیبانی پروژه در حافظ‌پجوهی مراجعه فرمایید تا برای معرفی محصول یا خدمات خود در قالب خواندن آگهی (ریپورتاژ) یا تبلیغات خلاق در پادکست یا قسمت‌های دیگر اقدام نمایید.

سپاس.